Veri Yedekliliği Çözümleri

Sınıfının En İyisi Yedekleme ve Geri Yükleme Çözümleri

digitalTR, büyük ve küçük şirketler için BT altyapısı, araçları, stratejik yedekleme ve geri yükleme planları konusunda onlarca yıllık deneyime sahiptir. Uzman BT destek danışmanlarımızın her endüstri ve müşteriye özel ihtiyaç için mükemmel şekilde uyarlanmış çözümü geliştirme ve uygulama becerileriyle gurur duyuyoruz.

digitalTR’ın endüstri lideri yedekleme ve geri yükleme çözümleriyle önemli verilerinizi koruyun ve kurtarın.

Sınıfının En İyisi Yedekleme ve Geri Yükleme Çözümleriyle İşinizi Güvende Tutun

İşletmeniz için herhangi bir değerli mülk parçası gibi, verilerinizin de uygun şekilde korunması ve zarara karşı güvence altına alınması gerekir. Yıllarca, titizlikle işinizi inşa etmek ve süreçlerini mükemmelleştirmek için yaptığınız harcamalardan sonra fikri mülkiyetinize onarılamayacak şekilde zarar gelebilir. Kapsamlı bir yedekleme ve geri yükleme planıyla, kritik bilgileriniz her türlü teknik sorunlara ve veri kaybına karşı korunur.

Giderek daha fazla sayıda kurum ve KOBİ’ler iş sistemlerini ve BT altyapısını kesinti sürelerine, suç faaliyetlerine, veri kaybına karşı korumanın büyük ve artan önemini kabul ediyor. Bu yedekleme ve geri yükleme stratejisi düzeyine ulaşmak için, çoğu, işletmeler için güvenilir veri depolama ve bulut yedekleme hizmetlerinin yardımına yöneliyor.

Veri yedekleme uzmanlarımız, herhangi bir veri depolama hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için son derece samimi BT çözümlerine sahiptir.

 

Neden Yedekleme ve Geri Yükleme Çözümlerini Kullanmanız Gerekiyor?

İşletmeniz, kritik verileriniz olmadan operasyonlarını normal şekilde yürütmeye devam edebilir mi? Herhangi bir sektördeki kuruluşlar için cevap büyük bir “HAYIR” dır.

Her işletme bir BT sorununa veya veri felaketine karşı hassastır – riskinizin büyük bir kesinti olmadan azaltılmasını sağlamanın tek yolu hızlı, güçlü bir veri yedekleme ve kurtarma planına sahip olmaktır.

Veri yedekleme ve geri yükleme hizmetleri, ister dahili bir BT sorunu, ister siber saldırı olsun, verilerinizin tgüvenli bir şekilde kopyalanmasını ve depolanmasını sağlamanın en iyi yoludur.

Bu tür bir görev, BT departmanınız için günlük bir görev gibi görünse de, teknoloji uzmanlarından oluşan uzman bir ekip, bir veri acil durum müdahalesine gerçekten hazırlanmanıza yardımcı olabilir.

İşte her işletmenin uzman yedekleme ve geri yükleme çözümlerinden yararlanmasının en büyük nedenleri:

1) Sistem Çapında Makine ve Donanım Arızası

Genel BT altyapı mimarinizdeki tek bir hata noktasını (single point of failure) gerçekten ortadan kaldırabilmek, sistem hatalarınızın önemli verileri kaybetmenize neden olmamasını sağlamanın en iyi ve potansiyel olarak tek yoludur. Verileri güvenli, yönetilen bir sağlayıcıyla sık sık yedeklemek, bu kesintileri önlemenizi sağlar.

2) Kaçınılmaz İnsan Hatası

Bir noktada birinin hata yapacağı sadece kurumsal hayatın bir gerçeğidir. Bu insan hatalarının ciddiyeti, bir e-postada çok erken göndermeye zorlamaktan veya kritik işlem yazılımını güncellemeyi unutmak arasında değişebilir, ancak mümkün olduğunca en ciddi insan hatalarından kaçınmak gerekir. Etkin ve etkili süreçlerin yanı sıra çevrimiçi (on-line)bir yedekleme ve geri yükleme çözümüne sahip olduğunuzdan emin olmak inanılmaz derecede önemlidir.

3) Öngörülemeyen Öğeler

Elimizden geldiğince hava durumu tahmin edilebilir ve yine de yanlış anlayabiliriz. Doğa, öngörülemeyen ihtişamıyla, sağlam bir yedekleme ve geri yükleme planı olmayan işletmeler için ciddi sorunlara neden olabilir. Bir stratejiyi bir araya getirmeyi başaramayanlar için, selden yangına veya depreme kadar her şey işinizi kalıcı olarak aksatabilir. Böylesi bir felaket olayından sonra yedeklerinizden dönüp, tekrar çalışır duruma gelmek için verilerinizi güvenli ve etkili bir şekilde korumanız gerekir.

4) Müşteri beklentileri

Müşterilerinizin sizden beklediklerinin arttığı gibi, son on yılda B2C ve B2B sektörler de gelişti. Bağlılığı sürdürmek ve uzun süreli müşterilerden güven kazanmak için özel bilgiler üzerinde veri gizliliği ve tam güvenlik gereklidir (Ör. Hukuk Büroları,Mali Müşavirlikler vb.) Bu beklentileri sürdürmenize yardımcı olacak kapsamlı bir yedekleme ve geri yükleme planına ihtiyacınız vardır. Sizden hassasiyetle beklenen koruma olmazsa, müşterilerinizin daha katı politikalar ve uygulamalarla bir rakibe gitme olasılığı daha yüksektir.

 

En İyi Veri Yedekleme ve Geri Yükleme Çözümlerini Dış Kaynak Kullanımı

Şirketinizin değerinin büyük bir kısmı, ağınızda, sistemlerinizde ve cihazlarınızda depolanan önemli dosyalar ve veriler arasında tutulur – bunu korumamak, günümüz dünyasında veri ihmalinden başka bir şey değildir. Bir yedekleme ve geri yükleme planına sahip olmak, sıkı çalışmanızın ve iş değerinizin kaybolmamasını sağlayan önemli bir yatırımdır.

Bu ve birçok nedenden ötürü, yedekleme ve geri yükleme stratejinizi yönetilen bir veri yedekleme uzmanlarına devretmek, büyümeyi kolaylaştıran bir harekettir. İşletmeler ve KOBİ’ler için çevrimiçi (on-line) yedekleme hizmetleri, bulut yedekleme ve güvenli veri depolama çözümleri sunuyoruz.

digitalTR olarak şunları yapabilmenizi sağlıyoruz:

Hizmetlerimiz

Ödüllü Tasarım

Kısa yedekleme aralıklarıyla, zaman kazanın

Hızlı Performans

Tüm kayıp verileri hızlı bir şekilde kurtarın

Eksiksiz Destek

Düşük hata oranlarıyla kayıp veya hasar görmüş dosyaları ve dosya sistemlerini kurtarın

Zamandan Tasarruf

Veri yedeklemelerinden hızlı geri dönüşlere erişin

Süreklilik

Hata oluştuğunda otomatik olarak izleyin ve canlı bildirimler alın

Başarı

Kritik BT ihmalinden kaçının

Tamamen yönetilen yedekleme ve geri yükleme hizmetimiz, özel iş ihtiyaçlarınıza göre mükemmel bir veri koruma stratejisi tasarlamanıza olanak tanır.

Yedekleme ve Geri Yükleme İhtiyaçları Çözümleriniz için Neden digitalTR’ı Seçmelisiniz?

digitalTR’nin deneyimli yedekleme ve geri yükleme hizmetleri, BT felaketleri karşısında bile işletmenizin doğru yönde ilerlemesine yardımcı olarak kurtarma sürecinizi hızlandırabilir. Kapsamlı bir plan uygulandığında, işletmeniz, verilerinizi daha iyi korumak ve kurtarmak için yetenekli profesyonellere, bilgiye ve devam eden çözümlere sahip olacaktır. Uzmanlarımız, kuruluşunuzun veya KOBİ’nizin sürekli gelişen bir BT ortamında gerçekten başarılı olmasını sağlayacak, iyi koordine edilmiş ve kapsamlı bir eylem planı oluşturacaktır.