PR ve Kurumsal İletişim Videoları

Video aracılığıyla kurum içinde veya müşterilerinizle daha derin bağlantılar kurun.

İşletmeler büyüdükçe karşılaştıkları en büyük zorluklardan biri rekabet değil, basit iletişimdir. Dış endişeleri gidermek ve söylentileri azaltmak veya heyecan verici bir iş genişlemesini duyurmak için bir halkla ilişkiler kampanyası yürütüyorsanız, video kullanmak daha güçlü bir PR kampanyası oluşturmanıza yardımcı olabilir. Metin yoluyla mümkün olmayan samimi ve kişisel bir dokunuşu, halkla ilişkiler çalışmalarınızda açıklayıcı videolar ile sunabilirsiniz.

PR Videoları Neden Çalışır?

1) Halkın, kuruluşun iletmesi gereken bir şeyi anlamasına yardımcı olun.

2) Metin yoluyla mümkün olmayan dostane, kişisel bir dokunuşla endişeleri giderin ve söylentileri azaltın.

3) Kuruluşunuzun Kurumsal Sosyal Sorumluluğunu sergileyin.

Halkın “bir şey almadığını” fark ettiniz mi? Arkadaşlarınıza tam olarak iletemeyeceğiniz bir mesajınız var mı? Halkla İlişkiler veya Kurumsal İletişim videosu ile, mükemmel bir mesajı kristal netliğiyle paylaşmanıza yardımcı olur ve duygusal açıdan güçlü bir dokunuş yapabilirsiniz.

Bizimle çalışmanız için 3 neden

* Hedeflerinize odaklanıyoruz

Her videonun iş hedeflerinizi karşılaması gerekir. İlk günden itibaren projenin ön saflarında yer alıyorlar ve biz de teslim etmeyi sağlıyoruz.

* Araştırma ve Öngörüler

Ne yaptığınızı açıklayan ve insanların ilgisini çekecek doğru mesajı geliştirmek için projenizi araştırıyoruz.

* Kendimize değil, size çalışıyoruz.

Açıklayıcı Video Stratejinizi Oluşturmaya Başlayın

Sorularınızı yanıtlayalım, neyi başarmak istediğinizi öğrenelim ve 30 dakika veya daha kısa sürede başarı için bir oyun planı oluşturalım, böylece ihtiyaçlarınıza uygun yaklaşık bir zaman çizelgesi ve bütçenin yanı sıra sizin için doğru takım olup olmadığımızı bilirsiniz.