Broadcast IT

 

Medya ve Yayıncılık: 24/7 Destek

Bir medya ve yayıncılık işini ölçeklendirmenin, rekabete ayak uydurmanın ve müşterileri memnun etmenin zorluklarıyla, özel BT çözümleriyle başarılı olmanıza yardımcı oluyoruz.

Eğlence ve medya sektöründe hızlı ve verimli olmak en önemli faktörlerden biridir. İnanılmaz derecede sıkı teslim tarihleri ve zaman çizelgeleri, karmaşık dağıtım sistemleri, veri ihlali tehdidi ve her zaman artan maliyet ve giderlerle, medya işletmeleri için teknoloji çözümlerinde olabildiğince güncel kalma talebi arttı.

digitalTR, medya ve eğlence endüstrisine tam hizmetli BT danışmanlığı ve iş teknolojisi çözümleri sunar. Büyük medya kuruluşlarından küçük eğlence ajanslarına kadar müşterilerimizle size şu konularda yardımcı olacağız:

* Genel olarak daha iyi sunucu ve ağ performansı

* Her boyutta büyüyen medya ajansları için ölçeklenebilir çözümler

* Sorunsuz yazılım ve diğer BT yükseltmeleri

* Yeni sistemlerin tasarımı ve uygulaması

* Gelişmiş dijital mobilite, esneklik ve çeviklik

* Risk azaltma ve toplam veri güvenliği

* Geleceğin teknolojilerini benimsemek ve entegre etmek

* Diğer tüm teknoloji alanlarında danışmanlık

Medya ve Eğlence Şirketleri Neden Özel Bir BT Hizmet Sağlayıcısına İhtiyaç Duyar?

Medya ve eğlence endüstrisi, teknolojinin bu değişimde inanılmaz derecede önemli bir amacı doldurmasıyla günümüzün en hızlı gelişen sektörlerinden biridir. Müşterilerin artan ihtiyaçlarına ayak uydurmak ve rekabette öne geçmek için en son BT araçlarına ve stratejilerine ihtiyaç vardır.

Bugün medya dünyasında, tartışmanın ana konularının inovasyon, özellikle de teknolojideki gelişmeler ve iyileştirmeler olduğu konusunda hiçbir şüphe yoktur. Medya işinizin hedefleri ne olursa olsun, işinizin nasıl işlediğinin gerekli olduğunu anlayan, yönetilen bir BT hizmetleri sağlayıcısından yardım almak:

* Medya şirketleri için teknoloji ortamında yönlendirmek ve stratejik, gerçeğe dayalı BT önerileri sunmak

* Ajanslar için zaman çizelgelerinin ve mali yüklerin iyileştirilmesi de dahil olmak üzere medya üretiminin inovasyonunu sağlamak

* Destek işlevlerini ve diğer temel operasyon alanlarını iyileştiren özel BT hizmetleri ve iş teknolojisi ile medya şirketlerinin üretkenliğini artırmak

* Tüketici gelişiminin artmasına yardımcı olabilecek özel tasarlanmış BT altyapısı aracılığıyla satış ve pazarlama çabalarının sonuçlarını iyileştirmek

* Sınıfının en iyisi bir BT mimarisiyle operasyonel ve sermaye giderlerini azaltmak

* Verileri en yenilikçi teknolojilerle güvence altına almak ve BT korumaları, yedekleme ve kurtarma planları ile korumasını sağlamak

Ekibimiz, müşterilerimizin başarısında başarılar elde eder – medya ve eğlence endüstrisindekilerin aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde gelişmesine yardımcı olur.

Medya ve eğlence firmalarıyla uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzman BT danışmanlarımız, sorunlu alanları nasıl etkili bir şekilde tanımlayıp analiz edeceklerini, en iyi çözümleri nasıl bulacaklarını, sizi oraya götürmek için bir plan geliştirmeyi ve yol boyunca bunları yönetmenize yardımcı olmayı bilirler.

Danışmanlarımız, tamamen geliştirilmiş bir Bilgi Teknolojileri ile yol haritası, en güncel yazılım uygulamaları, iyileştirilmiş güvenlik ve diğer ölçeklenebilir teknoloji çözümleriyle birçok medya tabanlı kuruluşun stratejik olarak büyümesine yardımcı oldu.

———————————————————–

digitalTR‘den Medya ve Eğlence için Tam Hizmetli BT Çözümleri

digitalTR‘de, uzman düzeyindeki teknoloji danışmanlarından oluşan ekibimiz, medya ve eğlence sektöründeki işletmelerin rakiplerinin önüne geçmesini sağlar.

Teknolojiyi benimseme ve kullanımınızdaki verimsizlikleri ortadan kaldırarak, medya işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için gereken becerilere ve hizmetlere sahibiz. BT altyapılarının, ağlarının, yazılım uygulamalarının ve daha fazlasının durumunu iyileştirmek için doğrudan medya ve eğlence şirketleriyle çalışma yıllarına dayanan deneyime sahibiz.