e-mail Çözümleri

Güvenli E-posta Barındırma ve İşletmeler için E-posta Hizmetleri

İşletmeler için E-posta Barındırmada Yeni Standart: Linux tabanlı Solfix E-Posta sunucusu

 

Günümüzde şirketler, çalışma süresini yeterince korumak, mobil erişime izin vermek, üçüncü taraf hizmetlerle entegre olmak ve diğer teknolojiler için çok daha yüksek iş e-posta barındırma hizmetleri standartlarını karşılamalıdır. Bu, daha fazla işlevsellik, koruma ve verimlilik sağlayan güvenli, güvenilir Linux tabanlı e-posta sunucularına geçiş anlamına gelir.

İşletmeler için E-posta Barındırmada Yeni Standart: Linux tabanlı Solfix E-Posta sunucusu

E-postalar, boyutu, sektörü veya büyüme düzeyi ne olursa olsun, her işletmenin iletişimde birincil ihtiyacıdır. BT güvenliğine ve modern, üretken hizmetlere verilen bu kadar önemle, e-posta hizmet sağlayıcılarına ve dış kaynaklı e-posta barındırma ihtiyacı katlanarak arttı. Kurumunuzu temsil eden basit/ücretsiz ve yönetimi elinizde olmayan E-posta adreslerinin, kişisel ve iş hesaplarının bir arada olduğu günler çoktan geride kaldı. Alan adınızı, kurumunuzu iletişimde temsil eden E-posta sunucularında yüksek düzeyde güvenlik, işletme kolaylığı vb. birçok yeni standartları kullanıyoruz.

E-posta barındırma seçenekleri kolayca bulunabiliyor olsa da, güçlü Solfix e-posta sunucusu özelliklerinin sayısı, sağlam güvenliği, erişilebilirlik ve diğer işlevsel yeteneklere bakıldığında gerçek bir kazanandır:

* % 99,999 çalışma süresi için SLA (Hizmet Düzeyi Sözleşmesi)

* Sınırsız e-posta depolama

* Sektör düzenlemelerine uygunluk

* Daha düşük toplam sahip olma maliyeti

* 7/24 destek ve eski sistemden geçiş

digitalTR’ın BT uzmanları, kuruluşunuzun ve müşterilerinin uzun vadeli büyümesine, başarısına ve güvenliğine odaklanabilmeniz için e-posta hizmetlerini yönetmeye yardımcı olmak için her gün işletmelerle birlikte çalışır. Güvenilir, iş sınıfı e-posta çözümleri sunarak şirketinizin iletişim kurmasını kolaylaştırıyoruz.

Solfix E-posta Çözümüne Geçmenin Harika Faydaları

Web sitenize, ürünlerinize ve hizmetlerinize ek olarak büyüyen işletmenizin yanı sıra, e-posta iletişimini yönetmek de bunaltıcı hissettirmeye başlayabilir. Size özel çözümler ile kurumunuz içinde veya Servis Sağlayıcımızda e-posta barındırma hizmetlerimiz tarafından sunulan deneyimli ve güvenilir servislerimizden yararlanarak, her zaman güvenilir, esnek ve ekonomik e-posta sunucumuzdan yararlanabilirsiniz.

digitalTR, Solfix aracılığıyla ekiplerinize yardımcı olacak sektör lideri kurumsal e-posta barındırma hizmetleri sağlar:

İletişimi kolaylaştırın ve süreçleri birleştirin.

Daha iyi ekip iletişimi, daha iyi iş uygulamalarına ve başarılara yol açar. Kurum içinde bir e-posta barındırma çözümü kullanmak, e-postanızın kendisinin en verimli ve akıcı sürümü olmasını sağlar ve her şeyin tek bir iletişim noktası olarak birleşik ve anlaşılır olmasına yardımcı olur.

Daha iyi bir Bilgi Teknolojileri bütçesi oluşturun ve ekonominizi koruyun

E-posta sunucusunun işletim bütçesi özel iş türünüze bağlı olarak değişebilir. Biz size çok daha ekonomik bir çözüm sunuyoruz. Lisans çılgınlığı, eriştikçe hesapta olmayan sürpiz giderler.. Solfix E-posta hizmetleriyle, yalnızca ihtiyacınız olan şey için ödeme yaparsınız, böylece harcamalarınız açık ve nettir.

Siber tehditlerden korunun

Bilgisayar korsanları her gün hassas bilgiler içeren güvenli sistemlere girmek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor ve her gün veri koruma sistemleri bununla savaşmak için daha güçlü hale geliyor. Solfix E-posta hizmetleriyle tamamen güvenli bir e-posta sunucusu ve arşivlenmiş bir veritabanı sağlamak, radarın altında kalmanıza ve gerçek bir tehditten kaçınmanıza yardımcı olur.

Ölçeklenebilirliği geliştirin

Stratejik iş teknolojisi biçimlerinde olduğu gibi, iş e-posta barındırma hizmetleri, büyüyen şirket gereksinimlerine ayak uydurmak için bir ölçeklenebilirlik düzeyi gerektirir. Hizmetinize sunulan e-posta sunucumuz ve barındırma hizmetlerimiz, yolculuğun her adımında tüm e-posta iletişimlerinize erişebileceğinizden emin olmanıza yardımcı olur.

Mobil cihazlar arasında senkronize edin

Kuruluşunuzun çalışanlarına ait akıllı telefonlar ve diğer bağlı mobil cihazlar, iş ve iletişimi kolaylaştırmak için kullanılır. Esnek ve güvenilir e-posta barındırma hizmetleriyle toplantılarınıza, e-postalarınıza ve takvimlerinize her zaman güvenli erişime sahip olacaksınız.

Solfix e-posta hizmetlerimiz, e-posta iletişimlerinde kuruluşunuza nihai rahatlık ve güvenilirlik sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Kurumsal ihtiyaçların tamamen çözümünü sağlayan spam önleyici üst düzey korumalarla e-mail ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Mail Marketing ile ilgili müşterilerin ihtiyaçlarına göre en uygun ürünleri belirleyip servise sunuyoruz

Solfix E-posta Çözümlerinden Yararlanma

Günümüzde faaliyet gösteren işletmelerin büyük çoğunluğu için, Solfix e-posta hizmetleri mükemmel çözümler sunar. digitalTR’deki e-posta barındırma ve sunucu uzmanları, aşağıdakiler gibi yararlı e-posta sunucusu özelliklerini içeren kurumsal kriterlerde Solfix e-posta hizmetlerini sağlar:

E-postaya ve bağlı takvimlere, hatırlatıcılara ve kişilere kolay erişilebilirlik

* Microsoft Office Outlook® ile uyumluluk

* Mozilla Thunderbird ile uyumluluk

* Windows, MacOS, Linux ile uyumluluk

* IOS, Anroid gibi mobil cihazlara uyumluluk

* 24/7 teknik e-posta ve sunucu desteği

* Sınırsız alan ve e-posta takma adları

* Tam protokol desteği (MAPI, IMAP, POP)

* Web Tarayıcı tabanlı E-posta Erişimi

* Virüs ve spam filtreleme

BT uzmanlarımız, tutarlı çalışma süreleri, canlı desteğe erişim ve en üst düzey veri ve sunucu güvenliği ile en kapsamlı e-posta barındırma hizmetlerini sağlamak için işletmenizle birlikte çalışacaktır.

İşletmenizin Ölçeklenebilir, Verimli ve Güvenli Kalması için E-posta Hizmetleri

digitalTR’de uzmanlarımız, e-postanın modern işinizin kritik bir bileşeni olduğunun farkındadır. Performansı en üst düzeyde tutmak için uygun güncellemeleri ve güvenlik önlemlerini koruyarak, e-posta sunucunuzun ve normal iletişiminizin sorunsuz çalışmasını sağlar.