Bilgi Teknolojileri

 

İş Bilgisayarı Tamiri: Hızlı, Gizli ve Güvenilir

digitalTRişletmenizin mükemmel hizmet sağlamasına ve her gün daha fazlasını yapmasına yardımcı olan, iş bilgisayarı desteği ve onarım hizmetleri sunar.

digitalTR‘nin profesyonel bilgisayar onarım hizmetleriyle daha yüksek düzeyde uzman bakımı deneyimini yaşayın.

————————————–

Bilgisayar Onarım Hizmetleri ile İşletmenizin Performansını Arttırmak

Günlük olarak iş bilgisayarlarınızı ve diğer bağlı cihazları etkileyebilecek çok sayıda sorun vardır. Teknik bir sorun sırasında, işiniz gereği sağlayabileceğiniz sınırlı hizmet;

Dertli WiFi erişimi, e-posta sunucu sorunları, ağ çökmeleri veya diğer İnternet, bilgisayar vb. kesintileri olup olmadığına bakılmaksızın, boyutu ne olursa olsun işinize zarar verebilir.

Finans, sağlık hizmetleri, hukuk, danışmanlık, eğitim kurumu veya KOBİ olun.. İş hedeflerinizi anlamak ve büyümenizi bütünsel olarak desteklemek için bir teknoloji yönetimi stratejisi sağlamak amacıyla sizinle birlikte çalışacağız.

Yerinde mi? Uzak erişimle mi?

Sizin İçin Doğru Bilgisayar Onarım Hizmetleri Hangisidir?

İşletmeler için BT çözümünün bir parçası olarak, sektöre özgü birçok uygulamayı destekliyoruz ve ağlarınız, platformlarınız ve işletmenizin kullanabileceği birçok uygulama arasındaki verimliliği en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabiliriz. Buna ofis uygulamaları, Dosya paylaşım yönetimi, erişim yönetimi ve daha fazlası dahildir. digitalTR uzmanları, hem yerinde hem de uzaktan teknik desteği içeren iş bilgisayarı destek hizmetleri sağlar:

Yerinde Bilgisayar Desteği

Bilgisayar destek uzmanlarımız, yerinde BT desteği ve aşağıdakiler gibi bilgisayar onarım hizmetleri sağlamak için fiziksel ofislerinizi ziyaret edebilir:

* Cihaz kurulumu (bilgisayarlar, telefonlar, yazıcılar vb.)

* Ofis yer değiştirmeleri ve yeniden yapılandırmalar

* Donanım ve yazılım iyileştirmeleri

* Teknik donanım düzeltmeleri (ağ, yazıcı ve tarayıcı sorunları)

Uzak Bilgisayar Desteği

Bazı durumlarda, onarım gerektiren cihazlarınıza bir VPN ve uzaktan erişim yoluyla erişerek BT ​​sorunlarını hızlı bir şekilde çözebiliriz ve bu da cihazınızda ne gördüğünüzü görmemizi sağlar. Bu özellik, özellikle aşağıdakiler gibi iş bilgisayarı destek hizmetleri için yararlıdır:

* WiFi kurulumu

* E-posta yapılandırma sorunları

* Yazılım desteği ve sorun giderme

* Uzaktan erişimi hızlandırın

digitalTR’ın BT uzmanları ofisinize geldiğinde veya sizinle uzaktan çalıştıklarında, kendi çalışanlarınızdan beklediğiniz aynı profesyonelliği koruduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yılların tecrübesiyle, teknolojinizin mümkün olan en optimum şekilde kurulmasını sağlıyoruz.

————————————————

PC ve Mac için Kapsamlı Bilgisayar Onarım Hizmetleri

Bizler sizin başarınızın bizim başarımız olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, İstanbul ve çevresinde bulunan küçük işletmelere bilgisayar desteği için en kapsamlı çözümlerden birini sunuyoruz. İşletmeniz için BT desteği, bilgisayar onarımı ve iş bilgisayarlarıyla ilgili diğer hizmetleri sağlayan eksiksiz, dış kaynaklı bir BT departmanı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bir bilgisayarın işyerinde yaşadığı virüs, istenmeyen e-posta ve yıpranma miktarı göz önüne alındığında, BT desteği ve bilgisayar onarımında güvenilir bir ortağa sahip olmak çok önemlidir. Küçük işletmeler ve kuruluşlar için duruma göre özel olarak tasarlanmış BT destek çözümleri sunuyoruz.

BT Desteği ve Bilgisayar Onarım Hizmetlerimiz şunları içerir:

Sorun Giderme ve Sistem Onarımı

İş bilgisayarlarınız düzgün çalışmıyorsa, uzmanlarımız size yardımcı olmak için buradalar. Sektör lideri sistem sorun giderme ile sorunları belirleyebiliyor ve bilgisayar onarımlarınız için en iyi eylem planını oluşturabiliyoruz.

Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme

Bilgisayarınıza bir virüs bulaşmışsa, en kısa zamanda ona bakılması gerekir. Sorunun herhangi bir şekilde ele alınmasını geciktirerek, virüsler hızla yayılmaya başlayabilir ve kaldırılması gereken bir yük haline gelebilir. Bilgisayarınıza derhal ve kolaylıkla bulaşan izinsiz giriş yapan virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan arındırıyoruz..

Ağ ve WiFi Optimizasyonu

BT teknisyenlerimiz, ağınızın mümkün olduğunca verimli ve etkili bir şekilde kurulmasını sağlar. Dosya paylaşım kurulumu, yazıcı kurulumu, sunucu ve NAS yönetimi, WiFi ve yönlendirici yapılandırması ve çok daha fazlasını içeren ağ çözümlerine de yardımcı olabilirler.

Sistem güncellemeleri

Bilgisayarınızın işletim sistemi, donanım sürücüleri, yazılımı, güvenliği ve diğer tüm bileşenleri için en son güncellemelere sahip olduğundan emin oluruz. Bu güncellemeleri düzenli olarak gerçekleştirerek, yetersiz güncellenen sistemlerden kaynaklanan birçok teknik sorunu çoğu zaman daha erken önleyebiliyoruz.

Donanım ve Yazılım Yükseltmeleri

Yeni bir bilgisayar sistemi yükseltmesine ihtiyacınız varsa, ekibimiz, şirketinizin ihtiyaçlarını ve bütçesini göz önünde bulundurarak, mevcut en iyi seçenekleri araştırmaya çalışır.

—————————————————–

İş Bilgisayarınızın Onarım İhtiyaçları için Neden Crimson BT’yi Seçmelisiniz?

Crimson IT, küçük işletmeniz veya kuruluşunuz için eksiksiz bir bilgisayar destek hizmetleri paketi sunar. Her gün kullandığınız teknolojinin ticari faaliyetlerinizin temel taşı olduğunu biliyoruz. Güvenilir teknik desteğimiz, iş bilgisayarlarınızın ve ağlarınızın sürekli olarak etkili olacağını bilmenin güvencesini sağlar.

İster bir bilgisayar krizinin ortasında olun, ister acil teknik desteğe ihtiyacınız var ve mümkün olan en kısa sürede yedeklenip çalışmaya başlamanız gerekiyorsa, teknoloji uzmanlarımız ve yönetilen bilgisayar onarım hizmetlerimiz size yardımcı olmak için buradalar. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamak için çalışıyoruz, işiniz için özelleştirilmiş bir teknoloji çözümü stratejisi geliştiriyoruz.

Her Şey Dahil BT Desteği

BT Denetimi

Yerinde BT Desteği

BT Proje Yönetimi

Dış Kaynaklı CIO

Bulut Hizmetleri

Felaket Kurtarma

İş Sürekliliği Planlaması

Dış Kaynaklı Yardım Masası Hizmetleri

Antivirüs Koruması

Kötü Amaçlı Yazılım ve Virüs Temizleme

Bilgi Teknolojisi altyapısı

E-posta Barındırma

Bilgisayar tamiri

Destek olmak

 

digitalTR hakkında

digitalTR, İstanbul ve çevresindeki büyük şirketler için güvenilir BT danışmanlığı, sağlam siber güvenlik çözümleri, eksiksiz teknik destek ve yönetilen yardım masası hizmetlerinde ortağınızdır.

Her ölçekteki kuruluşun, her ihtiyaca göre özel olarak tasarlanmış yenilikçi teknoloji çözümleriyle hedeflerine ulaşmasına yardımcı olma işindeyiz. Yüksek eğitimli, deneyimli ve kendini işine adamış BT uzmanlarından oluşan ekibimiz her türlü teknik zorluğu, stratejik yol haritasını veya BT güvenlik sorularını yanıtlamaya hazırdır.